Nieuw lesrooster 2022


Terug naar Nieuws

 

Beste allemaal,
Vanaf deze week hebben we nieuwe virtuele groepslessen aan onze lesrooster toegevoegd.
Zo kun je nu in de ochtenduren en in het weekend bij ons terecht voor Yoga en Pilates en in de avonduren kun je CORE en STEPS volgen. Ook is er keuze uit meer dan 350 lessen, dit zijn lessen voor beginners en gevorderden.
De lessen zijn virtueel en worden doormiddel van een player en beamer in de grote zaal gegeven!
Naast deze vaste virtuele lessen, blijven onze huidige groepslessen ongewijzigd en ook niet ter vervanging van onze trainers! Dit is puur ter aanvulling van onze rooster en als extra service voor al onze leden.
Naast de vaste virtuele lessen, kun je als klant zelf ook op ieder gewenst tijdstip (mits er geen les wordt gegeven) zelf gebruik maken van het systeem! Wil je in het weekend dus een bepaalde les volgen dan is dit geen probleem!

 
 

Bekijk ook

Op maandag 2 januari 2023, start een nieuwe ronde van het succesvolle afslankprogramma T Kan Minder.’T Kan minder is een afslankprogramma van 12 weken waar al meer dan duizend cursisten succesvol aan hebben deelgenomen! Gemiddeld verl…
 
Lees het hele bericht
  Tineke (43) uit Finsterwolde is een van de deelnemers die in maart begonnen is met het afslankprogramma T Kan Minder. Onder begeleiding van ons team is ze de afgelopen periode -12.1 kg afgevallen! "In het dagelijks leven ben ik werkza…
 
Lees het hele bericht
  Sanne (31) uit Winschoten is in januari begonnen met het afslankprogramma 'T Kan Minder. De afgelopen periode hebben we Sanne begeleid op het gebied van voeding en training en is nu 26 kg afgevallen! Een top prestatie! " Ik heb vaker e…
 
Lees het hele bericht